Kontakt

Halina Lipowska
e-mail: h.lipowska@wp.pl
tel.: 669 346 173

Wesprzyj nas

2015.10.27-30. GŁOGÓW - Turniej Eliminacyjny w Głogowie. ELIMINACJE do MISTRZOSTW POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w BOCCI

PDFDrukujEmail

W Głogowie miały miejsce eliminacje do Mistrzostw Polski w Bocci organizowane przez poznański "Start" we współpracy z Cichymi Pracownikami Krzyża i miastem Głogów, współfinansowane przez PFRON. W Mistrzostwach odbywających się w hali widowiskowo-sportowej KS Chrobry zmierzyli się zawodnicy grupy paraolimpijskiej reprezentujący : Cichych Pracowników Krzyża w Głogowie - gospodarza zawodów, Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne "Start" w Bielsku Białej, Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne "Start" w Zielonej Górze, Zrzeszenie Sportu i Rekreacji "Start" w Kielcach, Integracyjny Klub Sportowy "Zieloni" w Zielonej Górze, Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Niepełnosprawnych "Start" w Katowicach, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół "Prometeus" w Konopiskach, Klub Sportowy "Pamara" w Lublinie, Klub Sportowy "Konar" w Warszawie, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu, Stowarzyszenie Sportowo-Rehabiltacyjne "Start" w Poznaniu.

 

 

Mistrzostwa były wspaniale zorganizowane, głównie poprzez osobiste zaangażowanie siostry Małgorzaty Malskiej i Cichych Pracowników Krzyża, a także władzom samorządowym miasta Głogowa. Idea zorganizowania Mistrzostw Bocci po raz pierwszy w tym mieście uzyskała od samego początku wsparcie m.in. Pani Bożeny Kowalczykowskiej - wiceprezydenta Miasta i kierownictwu Klubu Sportowego "Chrobry Głogów". Z naszego klubu wystartował jeden zawodnik - Bolesław Sobolewski z kategorii BC2, który zajął w ostatecznej klasyfikacji 12 miejsce.

Końcowa klasyfikacja Turnieju Elimacyjnego do Mistrzostw Polski w Głogowie :

GRUPA  BC2 :

1 miejsce - Gruchot Anna - START  Zielona Góra

2 miejsce - Urbański Mateusz - PAMARA Lublin

3 miejsce - Wesołek Marta - START Poznań

4 miejsce - Kiciak Marcin - "Krok za Krokiem" Zamość

5 miejsce - Barszczyk Patryk - PAMARA Lublin

6 miejsce - Pomarański Kamil - "Krok za Krokiem" Zamość

7 miejsce - Popiak Karolina - "IKS Zieloni" Zielona Góra

8 miejsce - Kluska Mateusz - START Katowice

9 miejsce - Furtak Marika - "IKS Zieloni" Zielona Góra

10 miejsce - Nabrdalik Sylwia - "Prometeus" Konopiska

11 miejsce - Durlej Krystian - START Katowice

12 miejsce - Sobolewski Bolesław - "KONAR" Warszawa

13 miejsce - Portałba Bartłomiej - START Zielona Góra

14 miejsce - Białogłowska Malwina - START Katowice

GRUPA  BC3 :

1 miejsce - Iskrzycki Damian - START Bielsko Biała

2 miejsce - Owczarz Edyta - Głogów

3 miejsce - Nowosadowski Bartłomiej - "Krok za Krokiem" Zamość

4 miejsce - Najbor Klaudia - START Zielona Góra

5 miejsce - Bednarek Zbigniew - "Prometeus" Konopiska

6 miejsce - Niparko Tomasz - START Zielona Góra

7 miejsce - Ukleja Kataryzna - START Zielona Góra

INTEGRACJA  ZAAWANSOWANI :

1 miejsce - Janowski Andrzej - START Kielce

2 miejsce - Cichy Jędrzej - START Poznań

3 miejsce - Stasiak Rafał - "Prometeus" Konopiska

4 miejsce - Kalkowski Tomasz - START Poznań

5 miejsce - Skwaryło Robert - "Krok za Krokiem" Zamość

6 miejsce - Koza Kinga - START Poznań

7 miejsce - Cymorek Anna - START Katowice

 

 

ZDJĘCIA  Z  ZAWODÓW